Kontakty

Jsme tady, abychom vám poskytli nejen informace, ale i osobní kontakt, protože vaše názory a dotazy jsou pro nás důležité. Ať už máte otázky ohledně našeho obsahu, spolupráce, nebo jednoduše chcete sdílet své motorové příběhy, jsme tu pro vás.

Jak Nás Kontaktovat

Naši pracovníci jsou připraveni odpovědět na vaše e-maily a poskytnout vám potřebné informace.

Můžete vyzkoušet náš oblíbený email: admin@dicompracing.cz

Pokud máte zájem o spolupráci nebo máte reklamaci, rádi vám poskytneme veškerou potřebnou podporu. Kontaktujte nás přímo prostřednictvím e-mailu admin@dicompracing.cz a rádi se s vámi spojíme.

Vaše zpětná vazba je pro nás klíčová. Pokud máte nějaké nápady, připomínky nebo prostě chcete sdílet své myšlenky, dejte nám vědět. Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Ochrana osobních údajů

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci Nejčastějších Dotazů (FAQ) našeho webu Nejnovější Zprávy ze Světa Motorů: Dicomp Racing Report! Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky, které nám naši čtenáři kladou. Tato sekce je vytvořena s cílem poskytnout vám rychlé a přesné informace o našem obsahu, službách a dalších aspektech našeho webu. Ať už máte dotaz na aktualizace zpráv, exkluzivní rozhovory, multimediální obsah nebo jakékoli jiné informace související s motoristickým sportem, pravděpodobně zde najdete odpověď. Pokud zde nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat přímo. Přejeme vám příjemné čtení a objevování světa motorů na Dicomp Racing Report!

Redakci můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, které jsou uvedeny v sekci „Kontakt“ na našich webových stránkách.

 Přímé přenosy závodů neposkytujeme, ale nabízíme rychlé a podrobné souhrny a výsledky závodů ihned po jejich skončení.

Ano, čtenáři mají možnost komentovat články a zapojit se do diskusí s ostatními fanoušky motoristického sportu v sekci komentářů pod každým článkem.

Ano, nabízíme různé možnosti reklamy na našem webu. Pro více informací nás prosím kontaktujte přes sekci „Reklama“ na našich stránkách.

Ano, velmi si vážíme příspěvků od našich čtenářů a otevřeně vítáme návrhy na témata nebo osobní zkušenosti. Pokud máte zájem o přispívání, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800